• Обновено
SXDOOL полупроводнички законот за електронски ладење на воздухот за ладење поладна клима уред DC12V 360W

SXDOOL полупроводнички законот за електронски ладење на воздухот за ладење поладна клима уред DC12V 360W

Buyers rating:
-14 % DEN 7017.00
DEN 8159.52

Залиха


Главните параметри :
Влезна моќност : DC12 V360 W
Вградени отворање : 165*95mm
Ладење на владата : во воздух за ладење
Топла крајот третман : 12 CM двојна топката со голема брзина вентилатор *2 (со иста насока)
Ладно крајот третман : 8 CM двојно топката со голема брзина вентилатор *2 (конвекција тип)
Изглед, големина : 260*130*160mm
Бучава : 70d BA
Нето тежина : 3kg
Употреба на метод
Само DC12 V360 W напојување поврзани со фрижидер, на ладење кутија за да отворите некоја дупка 165*95mm по вградување фиксен енергија

Основни карактеристики

Heatsink Материјал:
Алуминиум
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
SXD507
Бренд Име:
SXDOOL
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Бучава:
Медиум
Примена:
Компјутер Случај

Најдобри понуди