• Обновено
POWGE 3pcs 24 Заби HTD 3M Времето Макара Понесе 5/6/6.35/8/10/12/14mm за Ширина 15mm 3M Синхрони појас макара HTD3M 24T 24Teeth

POWGE 3pcs 24 Заби HTD 3M Времето Макара Понесе 5/6/6.35/8/10/12/14mm за Ширина 15mm 3M Синхрони појас макара

Buyers rating:
DEN 767.52

Залиха


Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.
Сите предмети ќе биде предаден на светот.35/8/10/12/14mm )
24 Teeth HTD 3 M Времето макара Карактеристики :
Ова е Лачно Заби 24 Teeth HTD3 M Времето Макара .
Повеќето од предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост / Хонгконг Пост / Сингапур Пост. Ако ви се потребни овие превозот метод, ве молиме контактирајте со нас.Тоа е широко се користи Ласерско Гравирање CNC Машина
24-3 M-15 BF Времето Макара Цртање и Спецификации :
Тип : 24-3 M-15 BF Теренот : 3мм
Забите Број : 24 Заби Надворешниот Дијаметар (OD) : 22. Секоја парцела е транспортирана со следење на број . За вашиот пред-продажба прашања и по-продажба на проблемот, ние ви нудиме професионална укажуваат и решенија .
Професионална поддршка .
Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени. НЕМА враќање или размена ќе биде прифатен после 14 дена од датумот на купување.
Нашата Фабрика Може да се прилагоди на сите Видови на Времето Појас Макара.16 mm
Род : 5/6/6. Материјалот е Полиуретан Со Челична жица Core
(Ширина 6mm) (Ширина 10мм) (Ширина 15mm) (Ширина 20mm) (Ширина 25мм) Боја е Бела
Различни Пакети, ве Молиме Кликнете на Линкот :
(Ширина 6mm) / / /
(Ширина 10мм) / / /
(Ширина 15mm) / / /
(Ширина 20mm) / / /
(Ширина 25мм) / /
Answer : ___________________________ Note :
ако Ви Треба Други Големина на Макара,ве Молиме Contacter Со нас. ние нудиме варира превозот методи, можете да изберете една која ви одговара.
Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од таб ). Ви благодариме за вашето разбирање.

Основни карактеристики

Создаден дијаметар:
6.35 mm, 5mm, 6mm, 8mm, 12mm, 10мм, 14mm, се Меша остави порака
Бренд Име:
POWGE
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
3pcs 24T 3M макара понесе 5/6/6.35/8/10/12/14mm за ширина 15mm
Тип:
времето макара
Picth:
3мм
Забите број:
24
Надворешниот Дијаметар (OD):
22.16 mm
Стандардна ширина појас:
15mm
создаден:
5/6/6.35/8/10/12/14mm
прирабница:
Двојно прирабница
завртка дупка:
2*М5
Материјал:
Алуминиум Легура
боја:
Сребро.
Количина:
3pcs

Најдобри понуди