• Обновено
12 инчен 100pcs 8-ми/16 музика забелешка латекс балони во настанот ,бебе соба партија декорација музика забелешка балон само запечатување Globos

12 инчен 100pcs 8-ми/16 музика забелешка латекс балони во настанот ,бебе соба партија декорација музика забелешка

Buyers rating:
-0 % DEN 369.00
DEN 369.12

Залиха


Ако прескокот време заложби е минато,а не сте го добиле на стоки,ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро
Имате прашања или не го примате стока? Не грижете се, Инстант contect нас, и Ние ќе трпеливо ви помогне
.
бојата ние ќе го испратам до тебе случајно.8 g многу
дијаметар : околу 30 cm voluptua по inflating
ние сме испраќање на топки по случаен избор.Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : visa, mastercard,QIWI,western union и т/т(банката tranfer) 2. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на задоволително ниво.
Превозот 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте saticfied со од објекти и услуги. Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други давачки. Да се осигура дека вие може да минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок"со ниска вредност. !!
Вие исто така може да кликнете на линкот подолу за да ги видите деталите за тоа како да го користите количката. Ако навистина не не сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад кон нас во рок од 7 дена, и ќе треба да ги сноси се врати превозот цена. Ако ви треба добра под итно , ве молиме изберете превозот метод EMS, DHL, или Fedex и плати дополнителни превозот надомест (5-10 дена за да стигне до вас).Купувачот заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди deliever на вашата нарачка.Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа. Откако ги добивме се врати стоката, ние им даде на вашиот целосна наплата. Возрасни надзор потребни се задржи uninflated балони подалеку од децата , ги исфрли скршени балони одеднаш! Печатени балони, не се совршени, 1 пакет 1-3 балон бил оштетен нормално
ние веруваме
ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас.

Основни карактеристики

боја:
50pcs, 100pcs
Ballon Големина:
12inch
Повод:
Обликот Стил:
Круг
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
Музички забелешка балон
Број на Компјутери:
50pcs 100pcs
Име на производ:
Happy birthday балон,музика забелешка балон
Тежина:
about 2.8g piece
боја:
шарени
број:
50 парчиња/ торба 100pcs/торба
Обликот:
Печатени Цвет
Употреба:
Пинк Музика Белешки Латекс 12 инчи Хелиум Балони Девојка деца среќни раѓање

Најдобри понуди