• Обновено
3.7 V литиум полимер батерија 451221P 451220P WEP200 општи Bluetooth слушалки батеријата Батерија Li-ion Ќелија

3.7 V литиум полимер батерија 451221P 451220P WEP200 општи Bluetooth слушалки батеријата Батерија Li-ion Ќелија

Buyers rating:
-27 % DEN 413.00
DEN 566.40

Залиха

Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), ајде да ги задржи добрите деловни односи. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да. Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро.7 V, додека машина големина може да биде инсталиран ако машината може да се користи! Не можете да најдете на батеријата.05 V, преку испуштање заштита напон 2. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика . Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија., НЕМА Мало Box Packed Безбедно во Меур Торба. Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака до нас Ние ќе ви одговориме околу 1-2 работен ден .2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас. Апликации 1.2 V) полнење до наплатат струја е помала од 0. Контактирајте го Г-дин Чен, телефонски 15013507748
Директни производители може да се прилагоди на различни 3. Висок квалитет и со висок капацитет.5 MM) * долга 20 MM (+ 0.
Информации за производот
Производ модел : 451220/451221 P
Номиналниот капацитет : 85 MAH
Производ големина : дебела 4.5 MM)
Номинална напон : 3. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки.

Основни карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди