• Обновено
Случај За Xiaomi Redmi 5A Забелешка 4X 4А-Џеб Јаже Holster се Повлече Табот Ракав Торбичка Случај Покрие Кожа Capas За Huawei Нова лајт 2017

Случај За Xiaomi Redmi 5A Забелешка 4X 4А-Џеб Јаже Holster се Повлече Табот Ракав Торбичка Случај Покрие Кожа

Buyers rating:
-10 % DEN 86.00
DEN 95.52

Залиха


Случај За Xiaomi Redmi 5 A Забелешка 4 X 4А-Џеб Јаже Holster се Повлече Табот Ракав Торбичка Случај Покрие Кожа Capas За Huawei Нова лајт 2017
На овој Линк има 8 модели,ве молиме изберете моделот сакате :
Големина на :
76mm*126mm / 73mm*134mm / 83mm*148mm / 93mm*167mm / 82mm*144mm 85mm*150mm / 88mm*150mm / 98mm*163mm
За Руски Клиенти :
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руски клиенти,во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно .
Превозот Време :
вашите нарачки ќе бидат испратени во 24-48hours по вашата исплата потврди со aliexpress (Освен Одмор и Викенд)
Проценето Време На Испорака :
Тоа важи и за повеќето парцели,сепак,понекогаш парцели можеби одложен за одмор,лошите временски услови,обичај,логистичка компанија брзина,итн.Вашето разбирање и cooperations е високо ценет.
Карактеристики :
*100% сосема нов висок квалитет на случај
*Моден дизајн , го спречува вашиот телефон падне
*Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстранете
*Заштита на површината против триење и покритие нула знаци ,прашина , отпечатоци од прсти
*Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контрола и пристаништа, без отстранување на случај
*Лесно да го инсталирате
Пакет Листата :
1*телефон случај

Основни карактеристики

Материјал:
98mmX163mm, 76mmX126mm, 73mmX134mm, 83mmX148mm, 93mmX167mm, 82mmX144MM, 85mmX150mm, 88mmX150mm
дизајн:
Бизнис,Обичен
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4X,Redmi Забелешка 5A,Redmi 4А -, Mi5,Redmi 4, Redmi Забелешка 3,Redmi 3s,Ми 5X,Redmi Забелешка 4X
Бренд Име:
7 QIWEI
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Големина:
4.0inch-6inch
Карактеристики:
Телефон Кеси Торбичка Се Повлече Ракав Кожа Покрие Целосно Заштитен Случаи
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
кожа
Стил:
Шарени Мобилен Телефон Кеси Случај Покрие Coque Fundas Capa Став
компатибилен за:
Повлечете го Јазичето Случај Покритие За Xiaomi Redmi 4X 32GB Capas
13 бои:
Црно Бели Црвени Розева Роза Браун Сина, Жолта Зелена Случаи
Feture:
Ultrathin Мека Удобно Мода Едноставна Свежа Маска
Употреба:
Најдобар Подарок За вашето семејство, пријатели Или најдобро Промоција Подарок
ОДГОВАРА ЗА:
За Девојки,Девојки,Жени,Мажи,Возрасни,Деца Подарок за huawei p9 лајт мини

Најдобри понуди

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20
10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88
ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00