• Обновено
5 пара/многу лето памук Момче Девојка Деца Бебе Доенче Деца мода Дише Мрежа спортски чорапи за 0-6T бесплатен превозот CN

5 пара/многу лето памук Момче Девојка Деца Бебе Доенче Деца мода Дише Мрежа спортски чорапи за 0-6T бесплатен

Buyers rating:
-0 % DEN 239.00
DEN 239.04

Залиха


Добредојдовте на нашата продавница!
Ние гарантираме најдобар квалитет на повратни информации за нашите клиенти
Бразил Купувачи ве Молиме имајте во предвид!
Единствена цел над $ 5 може да се за бесплатен превозот
Ве молиме контактирајте ме пред плаќање, за промена на цена
Ви благодарам многу за вашата посета
5 пара/многу лето 100% памук Момче Девојка Деца Бебе Доенче Деца мода Дише Мрежа спортски чорапи за 0-6 T бесплатен превозот CN Име : деца Чорапи Возраст : 0-6 години Материјал : Памук Големина 0-1 носители на дворови за 0-1 T бебе Чорапи дното должина 8cm Одговара нога должина од 8-10см
Големина 1-3 дворови за 1-3 T бебе Чорапи дното должина од 10cm Одговара нога должина од 10-13cm
Големина 4-6 метри за 4-6 T бебе Чорапи дното должина 12cm Одговара нога должина 12-15cm
(прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm грешка о)

Основни карактеристики

Големина:
0to1 yrs, 1to3 yrs, 4to6 yrs
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
A958
Бренд Име:
CN
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Години:
2017 години
Големина:
одговара 0-6 години
Ткаенини:
Памук
Одговара Сезона:
Лето
Функција:
Моден
Предност:
Бесплатен превозот Евтини цена
боја:
8 бои се достапни
Име На Производ 1:
децата чорапи
Име На Производ 2:
момче девојка чорапи
Име На Производ 3:
бебе дете чорапи

Најдобри понуди