• Обновено
4MM Црвено Howlite Круг Лабава Монистра Влакно 16 Инчен Накит Одлуки C015

4MM Црвено Howlite Круг Лабава Монистра Влакно 16 Инчен Накит Одлуки C015

Buyers rating:
-14 % DEN 115.00
DEN 133.92

Залиха


Материјал : Тиркизна
Големина на(Приближно) : 4 ММ (монистра)
Должина(Приближно) : 16 Инчен
Тежина(Приближно) : 11 g
Количина : 1 Влакно
Сликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.
Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.
Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.
Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Јас сум многу среќен да одговори на сите прашања. Поради разликата на временската зона помеѓу Гуангжу и вашата локација, понекогаш одговорот ќе биде одложен. Ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам.
Повратни информации :
Ако сте среќни со купување тука, јас љубезно се очекува да ја напушти pisitive повратни информации до нас како на почетокот како што можете да.
Ние го цениме вашиот бизнис и коментари.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
C015
Бренд Име:
WANGDONG
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
11 g
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Должина:
16 инчен

Најдобри понуди