• Обновено
Мултифункционален Placemat Табела Мат Подлога Трајни Пијат Вино Coasters Бамбус Placemats Трпезариска Маса Место Мат Кујнската Маса Лен

Мултифункционален Placemat Табела Мат Подлога Трајни Пијат Вино Coasters Бамбус Placemats Трпезариска Маса Место

Buyers rating:
-36 % DEN 125.00
DEN 195.36

Залиха


Мултифункционален Трајни Placemat за Табела Мат Подлога Пијат Вино Coasters Бамбус Placemats Трпезариска Маса Место Мат Кујнската Маса Лен
hicken Не се лизга Ефикасно Топлинска Изолација Анти-пропадна Домаќинство Coasters Креативни Пропадна Изолација Симпатична Силика Гел Првенство Мат Големина : Слика
Материјал : Бамбус
Пакување : Opp/Торба
Боја : Слика шоу
Функција :
1.100% Сосема Нов
2.Одличен Квалитет
3.Еко-пријателски,Здрав
Предност :
1.Најновите дизајн, убави и стилски.
2.Направени од Бамбус материјал, безбедно и трајни производи за употреба.
3.Подебели, не се лизга дизајн, Ефикасно топлинска изолација, анти-пропадна.

Основни карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Модерна
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SW8081315
Материјал:
бамбус
Големина:
Figure
Пакување:
Opp/торба
Matrial:
бамбус
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Моден
Стил:
Краток вовед
Употреба:
Табела Топлина Отпорни На Мат
Име:
Горат доказ силикони увеселителен парк
Функција:
Водоотпорен и топлинска изолација
Карактеристично:
Бамбус Поставување Изолација Мат

Најдобри понуди

10pcs Нови Симпатична Шупливи Дрвени Увеселителен парк Абсорбента Не се лизга Мат Изолација Табела Мат Кафе Увеселителен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10pcs Нови Симпатична Шупливи Дрвени Увеселителен парк Абсорбента Не се лизга Мат Изолација Табела Мат Кафе Увеселителен

Објектот Спецификација : Материјал : ДрвоБои : 4 стиловиДимензии : Дијаметар 9cmТежина : 20gПакување : OPP Кеси

DEN 446.00 594.24