• Обновено
4pcs/многу 9-30V P15D 1260LM 3030 21 SMD Led Мотоцикл Сијалица Авто Електрични Автомобили Фарови Возење Магла Светилка Бесплатен Превозот

4pcs/многу 9-30V P15D 1260LM 3030 21 SMD Led Мотоцикл Сијалица Авто Електрични Автомобили Фарови Возење Магла

Buyers rating:
-12 % DEN 750.00
DEN 852.00

Залиха


Бесплатен Превозот!!!
4pcs/многу 9-30 V P15 D 1260 LM 3030 21 SMD Led Мотоцикл Сијалица Авто Електрични Автомобили Фарови Возење Магла Светилка Бесплатен Превозот
Опис :
Точка БР. FL-3030-21 SMD (SKU : FL0088) Напон : 9~30 V Напојување : 12 V*0.43 НА LM : 1260 LM База Тип : P15 D Мотоцикл фарови/електрични автомобили Боја температура : 6500 K Н W 0.02 KG/ЕЕЗ
Пакетот Вклучува :
4pcs P15 D 1260 LM LED Светла за Магла Фарови
(G. W : 4pcs 0.166 кг )
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил одговара пред да нарачате. Ви благодариме!
За Нас :
Ние сме професионални за производство на тимот , систематски производство систем.
W elcome новиот стар клиент консултации , обичај , ние служат за вас со сите искреност!

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Wattage:
12V*0.43A
Автомобил Марка:
Сите Автомобили
Напон:
12V
Чип Собранието Тип:
SMD
Бренд Име:
YM E-Светла
Автомобил модел:
Мотоцикл и Најчесто eletric автомобили
Температура На Боја:
6500K
База Тип:
p15d
Големина:
54mm*18mm (each bulb)
Напон Спектар:
9~30V
Н W:
0.02 kg/еез
Lumens:
1260LM
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За:
Мотоцикл фарови/Електрични автомобили
Точка Бр.:
FL-3030-21SMD (SKU
постојано:
Nonpolarity
Пакет:
Боја кутија / секоја сијалица

Најдобри понуди

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00
Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20