• Обновено
Ipoboo Алуминиум Легура Пред Центарот Трки Мрежа Браник Скари Палка Решетката Покритие За Тојота Круна 2010-2011

Ipoboo Алуминиум Легура Пред Центарот Трки Мрежа Браник Скари Палка Решетката Покритие За Тојота Круна 2010-2011

Buyers rating:
-10 % DEN 6264.00
DEN 6959.52

Залиха

Бренд Нови Алуминиумски Легури Пред Центарот Трки Скари Палка Решетката Покритие За Тојота Круна 2010-2011
Карактеристики :
1.Состојба : 100% сосема нов.
2. Совршено се комбинираат решетката со инсекти скрининг,подобра заштита . 3. Додадете агресивен изглед на вашето возило. 4.Директно Одговара, Без Модификација Е Потребно . 5.Пред-drilled, совршено се поклопува со оригиналните дупки за монтажа.
6. Без Инсталација Настава Се Вклучени , Лесна Инсталација . Пакет Содржина : 1 * Трки Скари Палка Решетка ги Покрие Потребните завртка и монтажа хардвер вклучени
100% сосема нов, ист како на сликите подолу, висок квалитет на производите,
сите се во парк и е подготвен за испорака!
Ако не можете да потврдите дека компатибилност,ве молиме приложете некои слика на вашето возило,
ние ќе ви помогне да double-check it,ви благодарам многу за вашата помош!
Детали :

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Дербито Скари
Модел Година:
200-
Објектот Висина:
25cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Заштита Калапи Трим
Бренд Име:
ipoboo
Објектот Должина:
110cm
Име На Модел:
10001
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Тежина:
3kg
Материјал Тип:
Метал
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Најдобри понуди