• Обновено
Бесплатен Превозот Сосема Нов Замена проектор Гола сијалица SP-ЛАМБА-054 За SP8602 Проектор 3pcs/многу

Бесплатен Превозот Сосема Нов Замена проектор Гола сијалица SP-ЛАМБА-054 За SP8602 Проектор 3pcs/многу

Buyers rating:
-5 % DEN 4560.00
DEN 4800.00

Залиха

: СП-ЛАМБА-054
За Модел : SP8602
Светилка : P-VIP 280 W /1.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.6
Светилка живот : 2500 H
Испорака
1-10piece : 1-2days по плаќање
11-50piece : 3-5days по плаќање
51-100piece : 5-10days по плаќање
Во текот 100piece може да се разговара
Гаранција
Оригиналниот светилка : 90days од фактурата датум
Компатибилен светилка : 90days од фактурата датум
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
P-VIP 280W /1.0 E20.6
Бренд Име:
bipu

Најдобри понуди

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P

Се вклопува Пејач модели 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1732, 2302, 2303, 2304, 2315, 2330, 2440, 2502, 2503, 2504, 2515, 2517, 2530, 2623, 2638, 2662, 3116, 3709,

DEN 528.00