• Обновено
Гроздобер 3D Pop-Up Хартија Ласерски Сече Честитки Креативни рачно изработени Љубов Дрво Срцето Роденден на Денот на Вљубените Сувенири Разгледници

Гроздобер 3D Pop-Up Хартија Ласерски Сече Честитки Креативни рачно изработени Љубов Дрво Срцето Роденден на Денот

Buyers rating:
-10 % DEN 54.00
DEN 60.00

Залиха


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црвена/Сина Материјал : Papper три-димензионални картичка ќе созд повеќе изненадување и да го направат вашиот живот повеќе фантастичен. Погоден за Invatations Писмо, Божиќ,ви Благодариме сезони, на Вљубените, Годишнина, Роденден и многу други occassions. Големина : 15*15 CM/5.91*5.91" Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x 3 D Pop-Up Честитки

Основни карактеристики

Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
празник:
Универзална
Стил:
Општествени науки
Број На Модел На:
3T0238
Големина:
15*15CM/5.91*5.91

Најдобри понуди