• Обновено
50x АА 3000mAh 2A 1.2 V Ni-МЗ Сива Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

50x АА 3000mAh 2A 1.2 V Ni-МЗ Сива Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки

Buyers rating:
DEN 1631.52

Залиха


50x АА 3000m Ah 2 A 1.2 V Ni-МЗ Сива Батерија на Мобилен за MP3 РК Играчки
Батерии Капацитет : АА 3000m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Без Меморија Ефект Тежина : Години : 17.4 g/еез
Пакет Содржина 100% Сосема Нов 50 компјутери АА 3000m Ah Ni-МЗ Акумулатори

Основни карактеристики

Номиналниот Напон:
1.2 V
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
toyofmine
Големина:
AA
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
3000MAH

Најдобри понуди

8PCS BPI NiZn 1.6V1000mwh AAA Батерија
  • Обновено
Оценка на клиентот:

8PCS BPI NiZn 1.6V1000mwh AAA Батерија

100% Сосема Нов Ni Zn Rechargeble Батерија : Висок Напон Ni Zn 1.6 volt НикелЦинк Rechargeble Батеријата Супериорен Моќ Густи�

DEN 785.00 993.12