• Обновено
1.8 mm Црни очи 10pairs додатоци за кукли amigurumi очи за играчки

1.8 mm Црни очи 10pairs додатоци за кукли amigurumi очи за играчки

Buyers rating:
DEN 120.00

Залиха


Ние сме фабрика, на производ материјал е 100% нов,безбедност и заштита на животната средина. Ако ви треба големо или ОЕМ, ве молиме да бидат слободни да контакт. Очите дојде со подлошки,како очите на нога е мазна, подлошки треба да се користат со лепак. Очите се нетоксични,100% сосема нов,да го положат EN71. Количина : ќе добиете 20pcs очи и 20pcs подлошки. Боја : црна Димензии (Дијаметар) : 1.8 mm Материјал : ГЛАСАЧКО место ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 0.2 мм-0.5 mm разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам.
Почитувани пријатели, ако сте задоволни со мојата производи, ве молиме да ми даде позитивни повратни информации, во замена,и се 'ќе даде позитивни повратни информации за вас, премногу. И, ако не се задоволи со објектот кога ќе примите тоа, ве молиме контактирајте ме пред да замине повратни информации, јас ќе ви ја задоволи resolvement,ви благодарам многу. Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Форма:
1/3
BJD/SD Атрибут:
Eyeball
Димензии:
1.8 mm
Бренд Име:
Tala
Mfg Серија Број:
Моден
Број На Модел На:
Црни очи
Предупредување:
Децата треба да се користи под возрасни е надзор
Пластични Тип:
PS
Материјал:
Пластични
Тип:
Додатоци
is_customized:
Yes

Најдобри понуди