• Обновено
Linyixun Бургундија Секси Злато Чипка Applique Долги Вечерни Фустани Сплит Страна Сирена Пром Фустани 2018 Висок Врат Облека де Соаре

Linyixun Бургундија Секси Злато Чипка Applique Долги Вечерни Фустани Сплит Страна Сирена Пром Фустани 2018 Висок

Buyers rating:
-21 % DEN 4854.00
DEN 6144.00

Залиха

Прилагодувањето пати се забележани на секоја dresss производот страница.Производство на времето во нашата фабрика е 7-15 дена,ја Добиете Вашата Фустан во 14-30 дена.Ако сакате боја исто како слика, ве молиме оставете порака за да кажете. Обичај природата на нашата фустани значи нашата откажување и политика на враќање е построги од други предмети, така што е важно да се цел внимателно.Ви благодарам многу!!

П : Колку далеку однапред треба да јас цел мојот фустан?
A : прилагодувањето време за повеќето посебен повод и свадба партија фустани е 7business дена, но некои фустани со повеќе e laborate дизајни или детали може да потрае подолго за да се прилагоди.Купувачи ве молиме овозможи приближно 7-15 дена за испорака по ред се обработуваат.
П : Ќе ми се облекуваат точно одговара на бојата јас го гледате на вашиот веб-сајт? A : Не може да биде мала разликата помеѓу вистинскиот dresss боја и она што го гледате на фотографијата во зависност од вашиот компјутерски монитори подесувања на дисплеј
П : Ќе ми се облекуваат точно одговара на бојата јас го гледате на вашиот веб-сајт? A : Не може да биде мала разликата помеѓу вистинскиот dresss боја и она што го гледате на фотографијата во зависност од вашиот компјутерски монитори подесувања на дисплеј.Остави порака во следната состојба : ако сакате сопствени направени големина и боја; да ни каже точниот датум треба да се облекуваат; имаат други барања во фустан детали
2. Превозот времето е 3-8 дена.Ние не може да се направи фустан иста како на сликата, ве молиме да се разбере ова,becausethat не е наш дизајн, но ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди на секој клиент врвен квалитет.Ве молиме да го Прочитате тоа:
1.
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Секој фустан е внимателно да се скроени да одговараат токму она што можете да го видите на сликата, и за жал не можеме да го менувате стилот, должина или материјали на кој било начин.

Основни карактеристики

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Каки, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18, 18W, 20, 20W, 22
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
посебен повод фустани
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Оглавник
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Бренд Име:
linyixun
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер,Микрофибер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни

Најдобри понуди