• Обновено
Нов производ 3.7 V литиум полимер батерија 402030P микро камера MP3 MP4 рекордер Батерија Li-ion Ќелија

Нов производ 3.7 V литиум полимер батерија 402030P микро камера MP3 MP4 рекордер Батерија Li-ion Ќелија

Buyers rating:
-27 % DEN 442.00
DEN 604.80

Залиха

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте us We ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Директни производители 3. 100% сосема нов. Батерии Напон 3. Вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето.5 MM) * долга 30ММ (+ 0. Ве молиме да направите исплата побрзо , тогаш може да се организира испорака за вас побрзо.2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас.0 C
Стандард полнење метод : 0. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да.1 V, максимално дозволената струја 3А. Фабрика директна продажба, може да се прилагоди според клиент големина, износот на голем онлајн референтна цена само
Батеријата е препорачливо да го користат оригинални држачи за полнење, време на полнење не повеќе од 5 часа, употребата на слабиот квалитет на полначот или време на полнење е премногу долго, лесно да се направи батеријата е оштетена. Апликации 1. Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака до нас Ние ќе ви одговориме околу 1-2 работен ден .25 V, тогаш CV (константен напон 4. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци , и купувачи се одговорни за царински давачки. Предметите ќе бидат испратени од страна на Регистарот на Воздухот Mail до вас, како е можно поскоро. Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), ајде да ги задржи добрите деловни односи.

Основни карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00