• Обновено
OSSIEAO Нови Црна Миг Заварчик Жица Feed Motor Миг Жица Моторни Миг Жица Фидер 24V DC 10W

OSSIEAO Нови Црна Миг Заварчик Жица Feed Motor Миг Жица Моторни Миг Жица Фидер 24V DC 10W

Buyers rating:
-36 % DEN 939.00
DEN 1467.84

Залиха


Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање.
Парична казна изработка.
Лесно да се инсталира.
Превозот
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Лесен за употреба.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Пакет се вклучени :
1 x Миг Жица Фидер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни карактеристики

Бренд Име:
OSSIEAO
Тежина:
0.28kg
Димензии:
Други
Употреба:
Миг заварчик жица feed motor
Жица Хранење Брзина:
Други
Број На Модел На:
OSSIEAO Жица Feed Motor

Најдобри понуди