• Обновено
1:35 втората светска војна Британски војници во главата (5 Бројки)06

1:35 втората светска војна Британски војници во главата (5 Бројки)06

Buyers rating:
DEN 239.52

Залиха

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ова е смола делови, исклучителна детали. Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази. - ПРЕВОЗОТ Ние брод во СВЕТОТ По добивањето на плаќање, ние ќе се справи со нив, во 3-5 дена, Кина Пост воздух парцела транспорт. Превозот време Нормален : 16-30 дена за да стигнат до дестинацијата и Посебни услови : 35-60 дена за да стигнат до дестинацијата (Посебни околности вклучуваат : празници, политика на вредноста, оддалечените области, итн.). Превозот прашања : Ако поминало 60 дена, што се уште не ја прими пратката. Ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе прашања и да ви даде задоволителен одговор! - Превозот заврши пакет на сликата - Оставете Youe Повратните информации Ако добиете и како нашиот објект, позитивен фидбек е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, знајте дека ние се реши проблемот на најдобар начин. Ви благодарам многу!
Скала : 1 : 35
Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на :
Ова е смола делови, исклучителна детали.
Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази.
Превоз :
Сте заробени стоки, ние ќе се справи со пет дена,
Ние ги користиме Кина Пост воздух парцела транспорт.
Генерално бараат 20 - 25 дена, може да бидат испратени на вашата страна.

Основни карактеристики

Бренд Име:
idg
Тип:
Германија
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не готов производ. Тоа е делови! !
Материјал:
Смола
Тема:
Воена минијатури

Најдобри понуди

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20
10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88
ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00