• Обновено
Автомобил Стил Внатрешни работи Авто Паркинг Inverting Задните Налепница Обратен Широк Агол Fresnel Леќа За BMW E46 E39 Хонда, Тојота Форд ФОЛКСВАГЕН

Автомобил Стил Внатрешни работи Авто Паркинг Inverting Задните Налепница Обратен Широк Агол Fresnel Леќа За BMW

Buyers rating:
DEN 353.76

Залиха

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Сепак, треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Компатибилност Табелата се само за општа референца , некои модели имаат различни имиња во различни земји , така бидете сигурни да проверите на вашиот велосипед е модел и годината пред да нарачате , бидете сигурни дека вашиот велосипед е користењето на оригинални делови(не ре-опремување) .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Дали оваа точка одговара за мојот Мотоцикл / Автомобил?
Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор . Контактирајте со нас на Нашиот работното време (GMT + 8) од понеделник до петок 9 : 00-20 : 00 часот.Па ве молиме секогаш да разговараат со нас преку Aliexpress е-маил систем, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Иако не можеме да го контролирате ова, ние ќе ви помогнат да се изјасни за пониска вредност на царинската управа. Доколку имате посебни барања за декларираната вредност, ве молиме да се објасни на нас кога ќе го поставите наредби . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви овозможува да препознаат деца и домашни миленици кои се под нивото на задното стакло.ако објектите се штета или загуба кога своите врати, вие ќе бидете одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ако сè уште не се сигурни за тоа, може да се разгледа консалтинг техничар пред да нарачате за да бидете сигурни на вклопуваат . Повратни информации на Клиентите е секогаш БР.
Политика За Испорака
Ние брод на светот, освен APO / FPO
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена .

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.13kg
Бренд Име:
Crystearth
Име На Модел:
широк агол fresnel леќа
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
25cm
Motobike Направи:
Универзална
Објектот Ширина:
20cm
боја:
Јасно
Fitment:
Универзална за Сите Автомобили

Најдобри понуди

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE...

DEN 5591.00 6144.00