• Обновено
5d Занаети Дијамант Везови Мода бесплатен Превозот Diy Дијамант Сликарство Комплет Инкрустирани Декоративни Везови животинско жестока тигар

5d Занаети Дијамант Везови Мода бесплатен Превозот Diy Дијамант Сликарство Комплет Инкрустирани Декоративни Везови

Buyers rating:
-45 % DEN 273.00
DEN 496.80

Залиха

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За Вежба : 100% Целосна Вежба За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка За Пакет : 30x40cm пакет со кутија Пакет Вклучуваат : Пакување кутија/торба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, везени крпа, вентил торба. FEEDBCK
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни карактеристики

Големина:
40x53cm, 50x66cm, 20x26cm, 30x39cm
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магија дијамант сликарство
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Стил:
Југоисточна Азија
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните

Најдобри понуди