• Обновено
ПРИБОР ПОГОДНИ ЗА TOYOTA HIGHLANDER 2014 2015 ХРОМ ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ВРАТАТА ПОКРИЕ ТРИМ СТИЛ КАЛАПИ КОМПРЕСОРОТ ЛЕНТА

ПРИБОР ПОГОДНИ ЗА TOYOTA HIGHLANDER 2014 2015 ХРОМ ЗАДНИТЕ ТРУПОТ ВРАТАТА ПОКРИЕ ТРИМ СТИЛ КАЛАПИ КОМПРЕСОРОТ

Buyers rating:
-9 % DEN 1034.00
DEN 1136.64

Залиха


Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : 1 Pc / set
Направено : произведено во Кина
Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот. Ви благодариме.
Сите продажни се конечни. Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LB
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
за TOYOTA HIGHLANDER 2014 -2016
Модел Година :
за TOYOTA HIGHLANDER 2014 -2016
Специјални Функции :
Декорација & Заштита

Најдобри понуди