• Обновено
JOYIR 2017 Нови Пристигнување Гроздобер Секојдневен вистинска кожа човек кеси cowhide кожа crossbody торба мажите гласник кеси Briefcase 6007

JOYIR 2017 Нови Пристигнување Гроздобер Секојдневен вистинска кожа човек кеси cowhide кожа crossbody торба мажите

Buyers rating:
-28 % DEN 3242.00
DEN 4502.88

Залиха


Добредојдовте на JOYIR Продавница
Нашата компанија е професионална производител на одлуки кожни производи,како што се мажи чанти и паричници, жените чанти и паричници,држачот, клуч на носителот итн, можеме да прифати продажба на мало, трговија на големо и пад на превозот. Добредојдовте вашата шопинг!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Надворешноста:
Размавта Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
joyir
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
6007
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна

Најдобри понуди