• Обновено
Нови F803-C Топлина Пиштол за Топло И Ладно Дигитални Електронски Термостат Индустриски Топол Воздух Пиштол 220V 1600W 50-480 Степени 250-500 l / min

Нови F803-C Топлина Пиштол за Топло И Ладно Дигитални Електронски Термостат Индустриски Топол Воздух Пиштол 220V

Buyers rating:
-5 % DEN 1350.00
DEN 1420.80

Залиха


Нови F803-C Топлина Пиштол За Топло И Ладно Дигитални Електронски Термостат Индустриски Жешки
Воздушен Пиштол 220 V 1600 W 50-480 Степени 250-500 l / min
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува
Спецификација :
Име : F803-C дигитални топол воздух пиштол
Напон : 220 V
Моќност : 1600 W
Температура : 50-480 ℃
Струење : 250-500 l / min
Пакет големина : 26 * 26 * 7.5 cm
Тежина : 1.2 kg

Основни карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Номинална Напон:
220v
Број На Модел На:
F803-В
Функција:
Температурата Дигитален Дисплеј
Номинална Излезна Моќност:
1600w
Волумен На Воздух:
250-500 l / min
Тежина:
1.2kg
Употреба:
Комерцијални Производство
Број На Производ:
FC1292
Име:
F803-C дигитални топол воздух пиштол
Напон:
220V
моќност:
1600w
Температура:
50-480 степени
струење:
250-500 l / min
Пакет Големина:
26 * 26 * 7.5 cm
Тежина:
1.2kg

Најдобри понуди