• Обновено
Мотоцикл Mudguards Пред Фендер Покрие Обтекател За Хонда Сенка VT600 VLX 600 ABS Пластика Црна

Мотоцикл Mudguards Пред Фендер Покрие Обтекател За Хонда Сенка VT600 VLX 600 ABS Пластика Црна

Buyers rating:
-20 % DEN 1514.00
DEN 1892.64

Залиха


Спецификација:
Број На Модел : 478510
Име На Производ : Пред За Фендер Покрие Обтекател
Состојба : Нова
Гаранција : Да
Материјал : ABS пластика
Боја : Црна
Поставување на Возило : Предната
Количина : Една
Карактеристики :
Состојба : Резервни 100% Сосема Нов
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Лесно да се Инсталира
Без инсталирате инструкции
Материјал : ABS пластика
Боја : Црна
Fitment:
За Хонда Сенка VT600 VLX 600
(Компатибилност Е Само За Референца. Ве Молиме Да Се Спореди Со Вашиот Оригиналот Пред Купување!)
Answer : ___________________________ Note :
1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно.
Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см)
3.Не Постојат Инструкции Се Вклучени Во Овој Комплет.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
Пакетот Вклучува :
Еден За Фендер

Основни карактеристики

Објектот Должина:
58.5cm
Објектот Тежина:
0.38KG
Бренд Име:
Mofaner
боја:
Црна
Одговара:
За Хонда Сенка VT600 VLX 600

Најдобри понуди

MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00