• Обновено
За ASUS PU450 PU451 PU450C PU450CD PU450L PU451LD Лаптоп Аудио USB IO Одбор Интерфејс Одбор Звучна Картичка Читателот Одбор Тестирани И

За ASUS PU450 PU451 PU450C PU450CD PU450L PU451LD Лаптоп Аудио USB IO Одбор Интерфејс Одбор Звучна Картичка Читателот

Buyers rating:
DEN 864.00

Залиха

на вас од страна на порака.
Сите цени не вклучуваат увоз и извоз тарифи,DHL плаќаат повисока веројатност на тарифи, потребата за купувачите да ги сноси.можете да ми кажете за да го промените примачот информации ,или да го промените меѓународната логистика
3.
Ако имате било какви совети за нас,добредојде,ако тоа е добар, ние ќе ви даде огромна благодарност
За Белешки :
Овој објект цената не вклучувајќи било taxs & увозни давачки
Плаќање; Зачувам,T/T,Запад Унија,Банката Tranfer,Кредитни Количка,Виза и сл;
На матични плочи се испорачани без батерија,ве молиме да не контактирате доколку ви треба. Ако постои било каква физичка штета, се "Штета Доказ" од испорака компанија, инаку ние не ќе прифати било која се враќа поради телесно оштетување причини.
Се врати ставки мора да ги содржи сите додатоци спакувани,контактирајте со нас пред превозот се враќа.матични плочи ќе се целосно тестирани пред превозот
2.
Ве молиме да се поврзете нас, прво пред објавување на било какви негативни повратни информации. олово време : 1-2 работни дена
3.
Ако ви треба голема количина, Ние ќе ви даде некои попуст.
Известувања
1.се враќа мора да го задржи својот изглед како што го добив.
Поштенски и осигурување полнење е неповратни за враќа
Сите производи гаранција за 60 дена, да биде валиден, како што се производите
За Повратни Информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации до нас
Тоа е нашата почести да се направи сте задоволни со нашата објекти и услуги. да Седна.пред да можете да ја добиете трага Нема.гаранцијата е 60 дена, валидно од вас добиле производи
4.
Ако постои било каква функција issures со нашите предмети ВО ГАРАНЦИЈА,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основни карактеристики

Пристаништа:
USB 3.0,SATA,USB 2.0,Ethernet,HDMI,VGA
Бренд Име:
SAMXINNO
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
одборот на процесорот
Објектот Состојба:
Користи
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Чипсет:
HM65
Почетен Датум:
2013
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
PU450CD
Меморија Тип:
НПД, SDRAM,DDR2
Меморија Банка:
2 DDR2 DIMM
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
батеријата на bios-от:
NO

Најдобри понуди

MBB5602001 Плоча за ПОРТАЛ NV78 KAYF0 L13 LA-5021P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MBB5602001 Плоча за ПОРТАЛ NV78 KAYF0 L13 LA-5021P

Пакетот Вклучува : 1x MB Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС за повеќе информацииКонтактирате за Ако имате бил�

DEN 2839.20