• Обновено
100Pcs Сребрен Тон Топката Крајот Иглички Накит Одлуки Наоди DIY Занаети Headpins

100Pcs Сребрен Тон Топката Крајот Иглички Накит Одлуки Наоди DIY Занаети Headpins

Buyers rating:
-37 % DEN 30.00
DEN 48.00

Залиха

Спецификации :
Сребрен тон топката иглички накит одлуки наоди headpins.
Одлично за ѓердан, earring, бразлетна и така натаму.
Тип : Топката Главата Pin
Боја : Сребрена Боја
Количина : Прибл. 100 Компјутери/Пакет
Материјал : Бакар
Големина : 25мм/0.98", 30мм/1.18", 40mm/1.57", 50мм/1.97" (Прибл.)
Pin Дијаметар : 0.5 mm/0.02" (Прибл.)
Дијаметар на Топката : 1.8 мм - 2mm/0.07" - 0.08" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
Прибл. 100 x Топката Главата Иглички

Основни карактеристики

Објектот Тежина:
10g
Објектот Должина:
0.25inch
Објектот Висина:
0.05cm
Објектот Дијаметар:
0.18cm
Објектот Ширина:
0.05cm
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Производ Карактеристики:
Никој
Број На Модел На:
8814065
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Бакар

Најдобри понуди