• Обновено
SUNON MF75090V1-C130-G9A Серверот Вентилаторот за Ладење DC 5V 3-жица

SUNON MF75090V1-C130-G9A Серверот Вентилаторот за Ладење DC 5V 3-жица

Buyers rating:
DEN 1128.48

Залиха

Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Иако тоа се користи. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек.Сите производи гаранција 2 месеци. Ве молиме, напишете EORI број. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се.
SUNON
Број на модел : MF75090 V1-C130-G9 A
Напон / Ampere / Доведе / Големина
DC 5 V 3-жица 3-пински конектор
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : 2 Месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading).

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
MF75090V1-C130-G9A
Бренд Име:
SUNON
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан

Најдобри понуди

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88
MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00