• Обновено
3000 вати инверторот 220VDC Да 110V/120V/220V/230VAC Индустриски Фреквенција Чиста синусен облик Моќ Инвертер/DC AC Конвертор за Дома

3000 вати инверторот 220VDC Да 110V/120V/220V/230VAC Индустриски Фреквенција Чиста синусен облик Моќ Инвертер/DC

Buyers rating:
DEN 41088.00

Залиха


Совршена заштита и алармантна функција, на тој начин системот има висока стабилност.1 Нето Тежина 27kg Димензии (Lx W x H) 400×243×352mm Излез Бран Чиста синусен облик Display Mode LCD Вентилаторот за Ладење Оценет Излезниот Напон 110/120/220/230/240 V AC Бран Нарушување ≤4 % Фрекфенција 50 / 60 Hz±0. Ви благодарам многу!
Се надевам ќе уживате во прекрасно шопинг искуство тука!
AMG Моќ Решенија Тим
.
LCD екран функција, визуелно прикажување на батеријата напон и други параметри.
Усвојува SCM да се контролира, што го прави коло структура едноставна, и контрола метод и стратегија за контрола на повеќе флексибилни. Ние исто така, обезбеди соларни панели, соларни системи, ветерни електрани, батерии и сродни производи. Било какви прашања, ве молиме не hasitate да контактирате со нас преку порака или e-mail.
Моќ инвертер за домашна употреба,фреквенција toroidal трансформатор, кој гарантира дека инверторот има висока ефикасност и ниска не-оптоварување на косата.
Чиста синусен облик излез, во споредба со квадратен бран или модифицирани бран, има поголема ефикасност и поголема способност на возење оптоварување. обично ние изберете најмногу заштеда на патот меѓу FEDEX, DHL, UPS-от & ТНТ , без оглед на оној што е прикажано во ред. ако сте од слободен НЕ-превозот земји, ќе може да ни побара да се ре-проверува на превозна цена, ние може да има повеќе заштеда на превозот начин за вас. ве молиме, известете фактурата вредност вредност што сакате да се покаже за да се спаси должност & данок. ве молиме имајте предвид дека слободно-превозот цена само опфаќа стоки вредност и товарни цена. Ако имате посебни побарувачка на писмена, ве молиме да се нагласи тоа со оставање на порака.8 Над-оптоварување на Капацитетот 120% 1min,150% 10-ти Invert Ефикасност Од 90% Макс Изолирање на Режимот Toroidal Трансформатор Бучава (1m) ≤40d B Изолациони Сила 1500 VAC,1min Заштита Функции за Внесување во текот напон заштита, Батеријата под напон заштита,Батерија анти-обратна врска заштита, Излез заштита од преоптоварување,Излез краток спој заштита, во Текот температура заштита.

Основни карактеристики

боја:
220VDC 110VAC 50Hz, 220VDC 110VAC 60Hz, 220VDC 120VAC 50Hz, 220VDC 120VAC 60Hz, 220VDC 220VAC 50Hz, 220VDC 220VAC 60Hz, 220VDC 230VAC 50Hz, 220VDC 230VAC 60Hz
Излез Тип На:
Еден
Тип:
DC/AC Инвертори
Број На Модел На:
Број на модел на WI30-220
Фрекфенција:
50/60Hz+/-0.05 Hz
Тежина:
27KG
Големина:
400*243*352mm
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
220v
Излезна Моќност:
1 - 200KW
Излезна Струја:
10~25A
Излезниот Напон:
110/120/220/230/240VAC
Номинална Капацитет:
3000VA
номинална батеријата:
220v
Излез Бран Форма:
чиста синусен облик
Display mode:
LCD
Номинална Излезниот Напон:
110/120/220/230/240VAC
Бран Нарушување:
4%
Фрекфенција:
50/60 Hz±0.05 Hz
Бучава(1m):
40dB
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди

MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00
ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00