• Обновено
НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS

Buyers rating:
DEN 5760.00

Залиха

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS
ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ :
Единица излезна моќност : 12 V 100 A
Нето Тежина : 8 KG
РЕФЕРЕНЦА БР. : UD10862 A 012432517 114019 DRA0034 28-5891 11.203.320 AAK5548 11.3278 LRA03279 1011-345 RS 3.852.2318 F 3.852.2319 F 8.520.050 НА 20014 N ALT10585 АПЛИКАЦИИ ЗА LDV Maxus 2.5 CDi [VM39 C, VM40 C] 02.2005 - ЗА LDV Maxus 2.5 CDi [VM39 C] 02.2005-
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба

Основни карактеристики

Објектот Висина:
20
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Должина:
20
Осветленост Дел Број:
3.852.2319 F 8.520.050 НА 20014N ALT10585
Специјални Функции:
алтернатор
Материјал Тип:
Алуминиум
Другиот Дел Број:
11.203.320 AAK5548 11.3278 LRA03279 1011-345RS 3.852.2318 F
Објектот Тежина:
6kg
Производителот Дел Број:
UD10862A 012432517 114019 DRA0034 28-5891
Бренд Име:
HNROCK
Објектот Ширина:
20
Votage:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
100

Најдобри понуди