• Обновено
XB Големи Димензии Дрво, Дрвени Играчки и Шарени Редење Оџакот Виножито Кула Игра Кловн Играчка Образовни Учење Играчка за Деца -48

XB Големи Димензии Дрво, Дрвени Играчки и Шарени Редење Оџакот Виножито Кула Игра Кловн Играчка Образовни Учење

Buyers rating:
-48 % DEN 960.00
DEN 1846.08

Залиха


XB Големи Димензии Дрво, Дрвени Играчки и Шарени Редење Оџакот Виножито Кула Прстен Играчка Образовни Учење Дрвени Играчки за Деца
Пакетот Вклучува : 1 x Поставени Дрвени Виножито Играчка Кула
Опис : Совршен за организирање на вашата спална соба / сала / игра Тоа може брзо да го подобрите вашето Дете интерес за учење, целосно разведен од традиционалниот концепт на наставните методи. Не-токсични Материјали Домот на работ, нема нечистотии, без деформација, уредно и убави опрема Ова е најдобриот божиќен подарок,нова година на подарок, роденденски подароци на Децата Ден подарок за вашето дете Предмет : Редење Виножито Кула Материјали : Дрво и нетоксични бои Големина : околу 19*12*12cm ве Молиме престој 1-2cm грешка, бидејќи на рака мерка ве Молиме дозвола некои аберација, бидејќи на различни екранот
Пена Бебе Floo

Основни карактеристики

Пол:
Унисекс
Стил:
Цртан филм
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Не јадат мали делови
Број На Модел На:
SCXBPT00017
Материјал:
Дрво
Загатка Стил:
виножито кула
боја:
шарени
Димензии:
19*12*12cm
Стил:
Учење&Едукативни играчки
Точка име :
Дрвени Виножито Играчка Кула
Состојба:
Бренд Нови
Потекло:
Кина
SKU:
SCXBPT00017

Најдобри понуди