• Обновено
Breadboard 270 Поени PCB Леб 23x12 SYB-46+65pcs Скокач жица За Arduino

Breadboard 270 Поени PCB Леб 23x12 SYB-46+65pcs Скокач жица За Arduino

Buyers rating:
DEN 142.56

Залиха


Состојба : НОВА, 100% со Добар Квалитет
- Количина : 1 компјутер
- Модел : SYB-46
- Тежина : 35g
- Димензија : 90.5 mm x 52.6 mm x 8.5 mm
- Матрица : 12 редови x 23 колони
- Жица големина : Suitabe за 29-20 AWG жици
- Дупка Број : 270 Поени
65pcs боја скок жица
- Објектот состојба : 100% сосема нов ОЕМ и во добра работна состојба
- Овој висок квалитет 65 парчиња breadboard скокач за полнење. Обично се користи за електроника проекти и продадени од страна на нас некој додаток за - - употреба со нашите Вистински Arduino производи.
- Жици се флексибилни, трајни, еднократно, лесно да се следи, лесно да се поврзете и да се исклучите
Пакетот вклучува :
1 PCS Breadboard 270 Поени PCB Леб 23x12 SYB-46+65pcs Скокач жица За Arduino НОВИ

Основни карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move

Најдобри понуди

20PCS/МНОГУ PC900V PC900 НАТОПИ-6
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20PCS/МНОГУ PC900V PC900 НАТОПИ-6

Должност и брокерски трошоци?Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашат

DEN 288.00
Freeshipping PM20CSJ060
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Freeshipping PM20CSJ060

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот

DEN 724.00 762.24
Freeshipping 6DI50A-050
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Freeshipping 6DI50A-050

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DEN 998.00 1050.24
5PCS/МНОГУ TLE5206S TLE5206 ДА-220F-7
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5PCS/МНОГУ TLE5206S TLE5206 ДА-220F-7

Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално тра

DEN 693.60
Ласерски глава тјурингова види-213C
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Ласерски глава тјурингова види-213C

За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по прима�

DEN 912.00 960.00