• Обновено
20X PTT Копче за Притисни За Разговор Копчето За GP2000 Рачни Радио

20X PTT Копче за Притисни За Разговор Копчето За GP2000 Рачни Радио

Buyers rating:
DEN 1416.00

Залиха


20 X PTT Копче за Притисни За Разговор Копчето За GP2000 Рачни Радио
Опис : ПЗЗ копчето и PTT рамки
Компатибилен за полнење за Motorola радио :
GP2000
Пакет :
PTT копчето : 20pcs
Напомена : 1. Ние само брод вашата Alipay адреса. Ние ќе преземе никаква одговорност на погрешна превозот адреса предизвикани од страна на купувачот небрежност. Превозот и да се Врати 1. Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. 2. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа, ве Молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. 3. На сопствени даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. 4. Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот. 5.Време на испорака : Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена од Стандард Воздух Mail по примиле исплата.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
RPPZ-GP2000
Бренд Име:
lighttree

Најдобри понуди

SU108-485 USB Мост Одбор со RS485 интерфејс
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SU108-485 USB Мост Одбор со RS485 интерфејс

Ние нудиме инстант 7 дена политика на враќање(7 дена откако ќе добиете предмети) shorted, преносот на податоц

DEN 347.00 417.60
D2CIM-DVUSB KX II Интерфејс Модул KVM VUSB
  • Обновено
Оценка на клиентот:

D2CIM-DVUSB KX II Интерфејс Модул KVM VUSB

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTDПопуст за промет на големо?Повеќе дел броеви?Цитат за БУМ?Сите наши прои�

DEN 1920.00
ERICSSON RDH10265/2 FTLX1370W3BTL-E8 10G-1310nm-1.4 км
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ERICSSON RDH10265/2 FTLX1370W3BTL-E8 10G-1310nm-1.4 км

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе ин�

DEN 1344.00
ДЕМО Одбор за Безжични RF Transceiver Модул
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ДЕМО Одбор за Безжични RF Transceiver Модул

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите Ако не прим

DEN 2301.00 2772.00