• Обновено
FORUDESIGNS Термички Ручек Кутија Сет Кул Husky Храна Контејнер Пикник Изолирани Торби Ручек Торба За Деца Bolsas Merienda Termica Кутија

FORUDESIGNS Термички Ручек Кутија Сет Кул Husky Храна Контејнер Пикник Изолирани Торби Ручек Торба За Деца Bolsas

Buyers rating:
-25 % DEN 684.00
DEN 911.52

Залиха


За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер.
Тука, можете да изберете било производ, во секое време, а сепак ви се допаѓа! Во нашата продавница,ние исто така, обезбеди пад на превозот и трговија на големо услуги
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере. Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел.(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
G
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Тип:
2 Лица
Материјал:
Полиестер
Објектот:
новина животинско ручек торба кутија
Шаблон Тип:
Волкот 3d животинско lunchbag
Тип:
повик отворен дете училиште lunchbag
Пол:
Унисекс,,Студент ,Деца,Жени,Мажи Девојка,Момчиња, Деца
Затворање Тип:
со патент
ремени :
шиндра рамо
Стил:
кулер торба,ручек кутија
боја:
бела браун
Функција:
Надвор патување Кулер Термички Изолирани lunchbag
кориснички& drop шопинг & трговија на големо :
Поддршка

Најдобри понуди