• Обновено
Авто Clud Автомобил Стил За ФОЛКСВАГЕН Touran фарови година За Touran главата светилка led светилки drl пред Bi-Xenon Леќа Двојно Зрак КРИЕШЕ КОМПЛЕТ

Авто Clud Автомобил Стил За ФОЛКСВАГЕН Touran фарови година За Touran главата светилка led светилки drl

Buyers rating:
-10 % DEN 28080.00
DEN 31200.00

Залиха


Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
2 x Придушници
2 x КРИЕШЕ светилки
2 x LED светилки drl
2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа
2× LED пак светлина
2 x црното домување
Сите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Wattage:
35W, 55W
Име На Модел:
Фарови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Објектот Дијаметар:
14inch
Материјал Тип:
LED
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
LARATH
Објектот Тежина:
12kg
Специјални Функции:
светлата,светилки drl
Употреба:
plug and play
Тип На Сијалица:
H7/D2H
Година:
2016 година

Најдобри понуди