• Обновено
SS28 6mm Плоштадот DIY Нови Пенливи Кристал Класичен Едноставна Кристал Еден од Ноктот Синџир Булчински Вечер фустан, Костим Шие

SS28 6mm Плоштадот DIY Нови Пенливи Кристал Класичен Едноставна Кристал Еден од Ноктот Синџир Булчински Вечер

Buyers rating:
-8 % DEN 972.00
DEN 1056.00

Залиха


двор
SS28 6mm Плоштад трговија на Големо и Мало 2016 Година Нови производи наведени Пенливи Кристал Кристал Еден од ноктот синџири Булчински Костим Applique Шиење Сребрена/Златна Боја Кристал првенство Ch ain Булчински Костим Applique
Употреба : Чанти, Облека, Чевли,Свадба/Вечер фустан
Позлата боја : Сребро,Злато
Големина : SS28 6mm Пакување : 10yard/тркалаат Бесплатен превозот : e Paket
Ова е нашиот боја шема
Ако сакате да промените било бои
Ве молиме контактирајте ме пред да го поставите цел

Основни карактеристики

боја:
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
SS28
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Бренд Име:
CUIER
Материјал:
Стакло
Декорација:
SS28 плоштад Rhinestones синџир-Свадба во Костим Applique првенство синџир
Позлата Боја:
Сребро,Злато
Употреба:
Кеси, венчаница, жените се облекуваат,Вечер Фустан,Партија Облечи,Торба
Техника :
Позлата Боја
Материјал:
Кристал Бакар Синџир Сребрена/Злато база Редок синџир
Големина:
5mm
Пакување:
10 јарди

Најдобри понуди