• Обновено
ЗАДНАТА ВРАТА СЕ ЗАКЛУЧУВА СЕ ФАТИ ЗА РЕНО CLIO III MEGANE II СЦЕНСКО GRAND MODUS 8200947699

ЗАДНАТА ВРАТА СЕ ЗАКЛУЧУВА СЕ ФАТИ ЗА РЕНО CLIO III MEGANE II СЦЕНСКО GRAND MODUS 8200947699

Buyers rating:
-5 % DEN 547.00
DEN 576.00

Залиха


за "Рено" Clio III (Bj. 2005-2012)
за Рено Megane II (Bj. 2002-2008)
за "Рено" Модус (Bj. 2004-2012)
за Рено Scénic II (Bj. 2003-2009) III.Одговара За Следново за "РЕНО" CLIO Mk3 2005-2014 за РЕНО MEGANE Mk2 2002-2009 за "РЕНО" СЦЕНСКИ / ГРАНД СЦЕНСКО Mk2 2003-2009 за "РЕНО" МОДУС / GRAND MODUS 2004-2012

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Другиот Дел Број:
за Рено Сценско II (Bj 2003-2009)
Производителот Дел Број:
за Рено Megane II (Bj. 2002-2008)
Модел Година:
LIFTGATE ВРАТА(ЗАДНАТА ВРАТА) ЗАКЛУЧУВАЊЕ LATCH
Материјал Тип:
ЗАДНАТА ВРАТА СЕ ПОДИГНЕ МЕХАНИЗАМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ
Осветленост Дел Број:
за Рено Модус (Bj. 2004-2012)
Објектот Должина:
8inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Специјални Функции:
за Рено Clio III (Bj. 2005-2012)
Објектот Висина:
8inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
8200947699 8200076240
Бренд Име:
LARATH
Автомобил модел:
LIFTGATE ВРАТА(ЗАДНАТА ВРАТА) ЗАКЛУЧУВАЊЕ LATCH
Земја/Регион на Производство:
LIFTGATE ВРАТА(ЗАДНАТА ВРАТА) ЗАКЛУЧУВАЊЕ LATCH
Објектот Ширина:
8inch
Поставување на Возило:
Задните

Најдобри понуди

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен

[Size] : 16.5 cm * 4.5 cm * 6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума за Употреба : AG13 Батеријата (батериј

DEN 529.00 575.52