• Обновено
50PCS За Nokia N97 N97mini E52 E55 N8 Полнење преку USB Port Конектор Приклучок Џек Dock Приклучок Поправка

50PCS За Nokia N97 N97mini E52 E55 N8 Полнење преку USB Port Конектор Приклучок Џек Dock Приклучок Поправка

Buyers rating:
DEN 316.32

Залиха


Опис :
A-100% висок квалитет.
B - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.
C - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.
Д - САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
E - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
F-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Полнење Port /50 PCS

Основни карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
N97 N97mini E52 E55 N8
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
DDONG(电子设备)

Најдобри понуди