• Обновено
Хидрографски Филм 1m 50sqm TSTD721-1 Хидро Филм Јаглерод Трансфер Печатење Вода Трансфер Печатење Филм хидро потопување

Хидрографски Филм 1m 50sqm TSTD721-1 Хидро Филм Јаглерод Трансфер Печатење Вода Трансфер Печатење Филм хидро

Buyers rating:
-5 % DEN 5928.00
DEN 6240.00

Залиха

Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга. Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе.
Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение. Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?
Да, можете да поседувате нашите примероци на локално ниво, може да ни e-mail на вашиот простор, тогаш ние ќе ја извести каде и кој може да се јавите за да се добие примероци.
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво,
керамика и метал. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,
ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. Можете да стигнат до мене преку E-mail , Трговија менаџер(cn1511551968) и Skype(Eternallycai.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
1m
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
iTAATOP
Објектот Ширина:
1m
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
pva филм
Објектот Должина:
50m

Најдобри понуди