• Обновено
2017 Нови Жените Кристал Позадина Ѓердан Златна боја на Задниот Тело Синџир Накит Свадба Backless Фустан Додатоци

2017 Нови Жените Кристал Позадина Ѓердан Златна боја на Задниот Тело Синџир Накит Свадба Backless Фустан Додатоци

Buyers rating:
-15 % DEN 150.00
DEN 176.64

Залиха


ФАБРИКАТА НА ПРОДАЖБА
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
1. Материјал : Цинк Легура Шарм и Месинг Синџири
2. Големина : Види слика
3. Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
4. Пакување Начин : Еден компјутери, Една Opp Вреќа Само
5. ОЕМ : Accept

Основни карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
позадина ѓердан
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
злато позлатен / сребрена позлатен
Секс:
жените дама девојка ѓердани
Повод:
ангажирање / свадбена / годишнината / партија / подарок
Тип На Производ:
crysta позадина ѓердан
Должина:
see picture
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди