• Обновено
ЕЕ поддршка 10 Pcs12V 20A Автомобил Додатоци Моторен Чамец Бои LED Светло за да се Префрлате Switch 3Pin SPST за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Универзална XY01

ЕЕ поддршка 10 Pcs12V 20A Автомобил Додатоци Моторен Чамец Бои LED Светло за да се Префрлате Switch 3Pin SPST

Buyers rating:
-15 % DEN 492.00
DEN 578.40

Залиха

Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи.
Меѓународни Налози
Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата на Вашето Целосно Име, Вашата Целосна и Точна Адреса, Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
За Превозот и Наплата Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Мерења - види слика подолу
Пакетот Вклучува
10 x LED Префрлате
Важно Забелешки Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува. За избега предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
За Повратни Информации
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст.комбо
Опис :
Лесно да се инсталира за било која апликација.
20 A Max Оптоварување
10-14 V Операција
Изолација Р : 500 V DC 100 мин
Електрични Живот : 15,000 Циклуси
Завртка дупката е околу 1cm +/- - немојте да се вежба вашата дупки додека имате производи во рака.

Основни карактеристики

Elantra Coupe-Година:
2013,2014
Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Име На Модел:
CXCP170B
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Материјал Тип:
пластични + метал
Hyundai Модел:
Elantra Coupe
Година:
2016 година
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобри понуди