• Обновено
Дигитални Електрична Енергија Метар Тестер се Следи показател Voltag Моќ Рамнотежа Energy saver Метар WF-D02A ЕУ plug Германија Франција

Дигитални Електрична Енергија Метар Тестер се Следи показател Voltag Моќ Рамнотежа Energy saver Метар WF-D02A

Buyers rating:
DEN 858.24

Залиха

Пост Воздух Mail порака не е брзо, ве молиме почекајте стрпливо, не се прашање спор во рок од 30 работни дена . Покаже на потрошувачката на енергија (0~9999k Wh);
4.ние ќе бидеме Одговорни за било кој квалитет на проблемот .
За Гаранција
1. Нема спор,Среќен Шопинг!!!
.
Односот на работата состојба е односот помеѓу акумулирано операција време на час (трчање моќ е над поставениот режим на власта) и 1 час.
Песната тука : www. Влажност : 10~95% RH
Одобренија :
CE, Ro HS
Факултативна верзии :
Велика БРИТАНИЈА верзија : стандард 3-pin велика БРИТАНИЈА приклучок
ЕУ верзија : 2-pin германски приклучок (француски plug опционално)
НАС верзија : стандард НАС приклучокот, earthed
АУ верзија : стандард АУ приклучокот, earthed
Швајцарскиот верзија : Швајцарскиот стандарден приклучок
Други : овој модел е лесна за прилагодување, со било различни приклучоци. Врвно оптоварување : 15 A
3. Покаже на операција време на апарати (0~24 часа~9999d)
Два начини за пресметување на работата време : времето во една операција период и акумулирано време во сите операција периоди; може да биде рачно да се расчисти во 0.ние ќе забелешка "подарок", со вредност $10 за вашиот објект во целина .
Алармот точка за коефициент на работни услови и режим на моќ може да се пред-сет. Контактирајте со нас ако ви треба подобра испорака метод наместо бавно поштенски пратки .
Параметри :
1.
ОЕМ и ODM : на располагање
Пакување : блистер
Производ Големина : 110*64*78mm (ЕУ верзија)
110*64*63mm (други верзии)
Блистер големина на : 190*130*80 мм (ЕУ верзија)
190*130*65mm (други верзии)
Картон големина : 60*39*69cm
120pcs/цтн за ЕУ верзија
Вклучен Пакет :
1 x Напредни Мултифункционален Енергија Метар
1 x Упатство(На англиски)
Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!
-Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!
За превозот
1.

Основни карактеристики

Димензии:
110*64*63mm
Бренд Име:
Виктор
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
DIY Материјали:
Електрични
Напон:
160~280V AC
Температурата На Работа:
-10~60
Број На Модел На:
тековната метар
Точноста Класа:
0.1%
Мерен Опсег:
0.001-999.9 kWh

Најдобри понуди