• Обновено
U7 Нова Жешка Ѓердан Изјава Ѓердан Од Злато Боја Нерѓосувачки Челик Африкански Буци Ѓердан Јака Жените Накит Трговија На Големо N557

U7 Нова Жешка Ѓердан Изјава Ѓердан Од Злато Боја Нерѓосувачки Челик Африкански Буци Ѓердан Јака Жените Накит

Buyers rating:
-50 % DEN 312.00
DEN 623.04

Залиха

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓердан Мажите P810
Гитара Златен Накит позлатен
Ако сакате да се купи за појавување накит , ве молиме проверете ги следните слики :

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
U7
Број На Модел На:
N557
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
не pendant
Повод:
ПартијаАнгажманГодишнинатаСвадба
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
ѓердан:
Chokers Ѓердан
јака накит:
изјава накит
База Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Без Никел:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок

Најдобри понуди