• Обновено
300pcs/број 2.5x2.8cm Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Мала Дебела Reclosable Пластични Поли Јасно Вакуум Кеси Торба Бесплатен Превозот

300pcs/број 2.5x2.8cm Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Мала Дебела Reclosable Пластични Поли Јасно Вакуум

Buyers rating:
-8 % DEN 442.00
DEN 480.00

Залиха

0393 инчен 1 инч=25.
Пластични Ziplock Кеси 013
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Јасно
Објектот Околу Големина
2.4 mm
Објектот Useage Одговара Малку Накит Прстен, Обетки За Подарок Пакување Монета
Линк За Други Производи
За Кориснички
1.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.
Добредојдовте на Роуз Куќа :
300pcs/број 2.8 cm
Објектот Форма
Како На Слика
Мерка Конверзија
1mm=0. Ви благодариме! : )
300pcs/број 2. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.8cm Накит Ziplock Zip Архивиран Заклучување Мала Дебела Reclosable Пластични Поли Јасно Вакуум Кеси Торба Бесплатен Превозот. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .

Основни карактеристики

Тип:
Настан & Партија Материјали
Материјал:
Пластични
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
Пластични Ziplock Кеси 013
Настан & Партија Ставка Type:
подарок торба
Бренд Име:
KoMee
Големина:
2.5x2.8cm
Главната боја:
Јасно
Материјал:
ЈП пластика
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Индустриска Употреба:
користете го за Малку Накит обетки прстен подарок пакување монета
Тежина:
за 0.4 g/парче
Дебелина:
0.2 мм
Запечатување & Рачка:
патент врвот

Најдобри понуди

RTD2486RD RTD2486R QFP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

RTD2486RD RTD2486R QFP

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 99.00 108.00
stainles челик led канал писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

stainles челик led канал писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40