• Обновено
5mm LED Bi-Боја пренесуваат на трети лица Заеднички Катоден Круг Емитуваат Светлина Диоди Двојна Црвена Сина Магла TwoPlug-во Пракса DIY Комплет 100 компјутери /многу

5mm LED Bi-Боја пренесуваат на трети лица Заеднички Катоден Круг Емитуваат Светлина Диоди Двојна Црвена Сина

Buyers rating:
DEN 102.24

Залиха


Драг пријател,
ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме.
5mm LED Bi-Боја пренесуваат на трети лица Заеднички Катоден Круг Емитуваат Светлина Диоди Двојна Црвена Сина Магла Две Plug-во Пракса DIY Комплет 5mm Круг Дифузен LED Диоди LED бранова Должина Светлосен интензитет Напред напон Агол на Гледање (nm) (mcd) (v) (степени) АКО=20m A Min Max Min Max Min Max Typ 6000 K Белата 9000 K 2000 3000 3 3.2 120 Црвено 625 620 1500 2500 2 2 120 Зелена 515 520 8000 10000 3 3.2 120 Сина 455 460 4000 5000 3 3.2 120 Жолта 586 589 1000 2000 2 2.2 120 Портокал 602 610 1000 2000 2 2.2 120
Ако сакате да се купи повеќе 5mm диоди, ве молиме погледнете го следново : Транспарентна Круг Staw Шапка Дифузен Обоени Bi-боја Транспарентен
Заеднички Анодна
Заеднички Катоден Пренесуваат На Трети Лица
Заеднички Анодна
Заеднички Катоден
Заеднички Анодна
Заеднички Катоден Три-обоени Транспарентен
Ако сакате да се купи било други големини диоди,ве молиме кликнете на ,,.

Основни карактеристики

Max. Напред Тековната:
20mA Преку Дупка Сијалица
Max. Обратна Напон:
5V Заеднички Катоден Круг Емитуваат Светлина Диоди
Max. Обратна Тековната:
50mA Двојна Боја Црвена Сина Магла Два Боја
Број На Модел На:
5mm LED Bi-Боја пренесуваат на трети лица Заеднички Катоден
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Напон:
2V - 2.2VRed3V - 3.2 VBlue LED Висок Квалитет Емитуваат Светлина Диоди
Бренд Име:
ЕК Купување
Тип:
LED
Состојба:
Нови
Тип:
LED
боја:
5mm Dual LED Боја Црвена Сина Магла Два Боја
Големина:
5mm Приклучок НАТОПИ

Најдобри понуди

20pcs IN5408 1N5408 3А 1000V НЕ-27 Rectifier Диоди
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20pcs IN5408 1N5408 3А 1000V НЕ-27 Rectifier Диоди

Следниве се Слични производи buynavigationDB31 N60 PFR107FR157FR207HER107RL207UF40071 N41481 N40011 N40041 N40071 N49371 N53991 N58171 N58191 N54011 N54041 N54081 N5

DEN 48.48