• Обновено
LZHLQ Гроздобер Геометрија Вода Капка Tassel Ѓердан Изјава Ѓердан Жените 3Colors Цинк Легура Ѓердани Приврзоци Трендовски

LZHLQ Гроздобер Геометрија Вода Капка Tassel Ѓердан Изјава Ѓердан Жените 3Colors Цинк Легура Ѓердани Приврзоци

Buyers rating:
-17 % DEN 161.00
DEN 194.40

Залиха


ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИ
S HAIRWEAR
Телото Накит Anklets ПРСТЕНИ
Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Род Жени Ѓердан Тип Pendant Ѓердани Стил Бохемија Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на 16 KJ-C103 Формашема Круг Pendant Големина 5.3*5cm Функција никој Компатибилност никој Тежина 63g Должина 45+5cm Цел Обработка на Време Ќе пак добро и испрати рок од 48 часа Превозот Цел повеќе од 130$ бесплатен превозот од DHL Fedex Ние Прифати продажба на Мало трговија на Големо Dropshopping Прилагодено ОЕМ Пакување Хартија торба Боја Како на Сликата Покаже Шема Ретро круг шупливи +Ретро геометрија+waterdrops Tassel +Rhinestones декорација Материјал Цинк Легура + Акрил+Rhinestones

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LZHLQ
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
16KJ-C103
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Pendant Големина:
5.3*5cm
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
63g
Должина:
45+5cm
Процесирање на нарачката време:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
превозот:
Цел повеќе од 130$,бесплатен превозот од DHL,Fedex
Ние Прифаќаме:
Трговијата на мало,трговија на Големо,Dropshopping,Изменуваат,ОЕМ
Пакување:
хартиена кеса
Боја:
Како се покаже слика
Шема:
Ретро круг шупливи +Ретро геометрија+waterdrops Tassel +Rhinestones
Материјал:
Цинк Легура + Акрил+Rhinestones

Најдобри понуди