• Обновено
2 парчиња Креативни Носот Коса Тример и Уво Коса Тример Смена Механички Нерѓосувачки Челик Прирачник Дизајн cortapelos nariz

2 парчиња Креативни Носот Коса Тример и Уво Коса Тример Смена Механички Нерѓосувачки Челик Прирачник Дизајн cortapelos

Buyers rating:
DEN 720.00

Залиха


Исклучително дизајниран кружен сегмент, лесно се отсечени од неговите ноздри долг нос
коса,механички ,лесно operartion,не чешање, болка,не предизвикуваат кивање, бидејќи на
првут остатоци.
Функција
1 Остри прецизност дизајн, издржлива
2 Механички opertion, зелена животната средина
3 Рафинирани челик производство, трајни
4 Антибактериски и стерилизација, безбедноста и хигиената на
5 Дизајн е компактен, заштеда на енергија, безбедност и лесно да се носат
6 Не батеријата ,здравје, заштита на животната средина
Детали шоу

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Лице
Бренд Име:
Elysaid
Број На Модел На:
JTK-108
Материјал:
Композитен Материјал

Најдобри понуди

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92
  • Обновено
Оценка на клиентот:

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92

Ние брод во светот. Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот дет�

DEN 408.00