• Обновено
Сликите за дневна соба ѕид Семеен портрет на Кетрин Petrovna Baryatinskiy Angelica Kauffman Висок квалитет Рака насликани

Сликите за дневна соба ѕид Семеен портрет на Кетрин Petrovna Baryatinskiy Angelica Kauffman Висок квалитет Рака

Buyers rating:
-13 % DEN 6890.00
DEN 7920.00

Залиха

Вие исто така може да оди до врвот проверете приложените слики кои во споредба со оригиналниот. Контактирајте со нас за врамени цена. Колку долго ќе мора да почека за мојата слика? За да се обезбеди висок квалитет,обично тоа ќе трае околу 10 дена за да се заврши сликата. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Промет на големо со цел добредојдени.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози. Сите големина е на располагање.Без протегала и Врамено. Целосна наплата ќе ви биде испратена по добивме сликарство. Лесно Се Враќа Политика. Висок квалитет,100% рака-насликани на платно,не се печати или постер. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ве молиме бидете сигурни дека враќањето е во силна пакување.
Маслото Descripition : 1. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас.

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
18 X 27, 20 Х 30, 24 X 36, 30 X 45, 40 X 60, 48 X 72
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Класичен
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
126
Iid:
17725
M:
M4

Најдобри понуди

5 Парчиња Бесплатен Превозот Златна Зајдисонце ориз Модуларен Растенијата Платно Слика Уметнички Дела Дома Декорација
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5 Парчиња Бесплатен Превозот Златна Зајдисонце ориз Модуларен Растенијата Платно Слика Уметнички Дела Дома Декорација

5 Парчиња Бесплатен Превозот Златна Зајдисонце ориз Модуларен Растенијата Платно Слика Уметнички Дела

DEN 609.00 1194.72