• Обновено
viscose Цртан филм Dalmatians Печати на Жените долго Шамија обвива Подарок за Куче Љубовници

viscose Цртан филм Dalmatians Печати на Жените долго Шамија обвива Подарок за Куче Љубовници

Buyers rating:
DEN 11040.00

Залиха


Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда.
За Freedback
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации.
Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.
Купувачот плаќа врати превозот. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% СЕДНА ве молиме контактирајте со нас преку порака систем или е-пошта за најбрзо време на одговор. Големина : 180cmx90 cm Материјал : Viscose КОЛИЧИНА : 100 PCS/МНОГУ кога ќе се направи ред,ве молиме оставете порака на боја треба Ние може да им помогне на клиентите пораби lables ако квантитетот повеќе од 100pcs ние ќе брод на стоките од експрес бесплатен превозот за повеќе квантитет ве молиме слободно контактирајте со нас за discout цена! Добредојдовте ќе ја видите нашата продавница!
Превозот
Ве молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена. И шамија е одличен начин за да додадете стил на вашата облека. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање. Ние ќе се обидеме да го најдете/list повеќе за вас. Се меша и се разликува со нашите деликатни шамија.Можете да сакаат носи шамија или секој ден на работа или во специјални прилики. ние ќе обезбедиме специјален попуст и да ги прилагодите на листата за вас
Се враќа
Ние нудиме 14 ден парите назад гаранција.
Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
Моден куче pring долго шамија обвива
Оваа мода шамија е многу удобен за носење, мека и додава совршенство на вашата облека.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Материјал:
Viscose
Шаблон Тип:
Животните
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
LC30

Најдобри понуди