• Обновено
Цврсто Злато Класичен Камшик Бикини женските костими за капење Лето Плажа String Бикини Секси Женски Костим за Капење Мулти Боја Костим за капење 1667

Цврсто Злато Класичен Камшик Бикини женските костими за капење Лето Плажа String Бикини Секси Женски Костим за

Buyers rating:
-40 % DEN 570.00
DEN 950.40

Залиха

Не фенови, ве молиме.
Rocomend тело големина : S, M, L, XL, А/Б/В градите
~ За печатење iterm, поради ткаенина е нерегуларни priting. Различни луѓе имаат различни тело форма ,па лични коментар можеби субјективен.
- Бесплатен Превозот од Epacket за НАС, Русија, Украина, Нов Зеланд
Бесплатни Shiping од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта во повеќето други земји. - Рамо String : 55cm/pc,вкупно 2 парчиња. Таа ќе се појави на превозот го оценувате automaticly при поставувањето на цел. Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход. Чаши максимална : 19-22cm, широк : 23-27cm.
- Превозот за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Како производител на костим за капење, ние се клиентот повратни информации многу важно. Значи, ако најдете дека вашите парцела информации не ажурирање за долго време на интернет.Само затоа што нивните услуги не се толку совршен, но сепак.
~ Цел од мобилен СТАН, уживаат повеќе попуст ~ - Важнича вашиот убиец тело во оваа симпатична string бикини.
- Некои coutries кои не се во бесплатен превозот листа ќе биде обвинет некои превозот цена. Врвот без влошки. - Бикини дното string : 55cm/pc. Нежно месете да работат до suds текот на целата површина. Ве молиме оставете порака "со padds" кога ќе го поставите цел. Не дозволувајте вашиот костум да го впие во текот на ноќта како ова може да предизвика одредени бои за да искрвари и да ја стартувате. Вие не треба да направи нешто, но само се чека.После тоа изберете слична големина во нашата големина на табела. Капе се исуши на директна сончева светлина. Ве молиме да забележите на оваа. Вашата поддршка ќе ни ги охрабри да се движат натаму. Нормално, по цел откажани, таа ги зема околу 1-2 недели за Aliexpress на процесот на враќање на средствата. Пред да плаќаат со цел, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. ОВА Е МНОГУ ВАЖНО .Вкупно 4pcs.
Црна
Злато
Црвена
Корални
Бела
Сина
Зелена
Жолта
Fuchsia
Touquoise
Користете благи течни јадење сапун по галон на ладна вода и темелно да се впие вашиот костим за три минути.

Основни карактеристики

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Бикини Сет
Материјал:
Lycra,Најлон,Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SHERRYLO
Со Подлога:
No
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Број На Модел На:
SHERRYLO Бикини
Половината:
Ниска Половината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
feature1:
String Пливање
Материјал:
Висок Квалитет Најлон Lycra
Големина:
Free Size
Лето Костими За Капење:
Жените бански костуми perfect
Функција:
Пливање/Плажа/Спорт/Базен
feature2:
камшик бикини дното
Strappy Biquini Сет:
Солидна Црна/Корални/Црвена/Зелена/Црвена/Жолта Боја/Бела/Сино/Gold/Виолетова Biquini
Високи жени Две парче Одделува Bikiny:
Нов стил дама Beachwear
Стил:
Полна боја костими за капење) за Жени
Секси biquinis/plavky:
пливачки Костими/Togs/Cossies/Bathers

Најдобри понуди