• Обновено
316 од не ' Рѓосувачки Челик 20L Moonshine Distiller Бакар Distiller Ладење Серпентина Алкохол Дома Вино Вотка Виски Ракија Distiller

316 од не ' Рѓосувачки Челик 20L Moonshine Distiller Бакар Distiller Ладење Серпентина Алкохол Дома Вино Вотка

Buyers rating:
DEN 10200.00

Залиха

Ние, исто така, се ангажирани во развој на нов производ.) може да биде подолго од вообичаеното време.
2) Ако производот што rreceive не е како што е опишано или низок квалитет, ние ветува дека ќе може да се врати пред цел завршување (кога ќе кликнете на "Потврди Нарачка Доби" или надминуваат потврда временска рамка) и примате fuul наплата. Така, некои на копчето клетки се симната од мал електронски термометар. Или, можете да изберете да го задржи производот и се согласувам на наплата на износот директно со нас.
4) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни денови. Покрај купувачот треба да биде одговорна за било каков данок или должност обвинет од страна на својата земја.
повратни информации :
1), Ние се грижиме за нашите ценети custuomers, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
3) Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. на враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас.( Ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правењето на нарачката. Затоа, вашите коментари е врховен значење за нас, ве молиме оставете ни 5 STARS повратни информации доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние имаме повеќе од 200 производи за подготовка.
2) Ние се потпираме на нашата репутација и клиентите задоволство да се успее. ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.
ИСПОРАКА :
1), Ние ќе брод на стоките во рок од 3 работни дена по потврди целосна исплата.

Основни карактеристики

боја:
20L
Тип:
Бар Поставува
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
DIBOSH
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ

Најдобри понуди